• Hızlı Menü
  • Tel Örme İmalatları

    Sıcak daldırma galvanizli, elektro galvanizli veya tavlı tel kullanılarak üretilen tel çit sistemleri, bu teller üzerine yapılan ekstra uygulamalara göre; pvc teller ve galvaniz teller olmak üzere iki ana guruba ayrılır. Galvaniz tel üzerine pvc kaplama yapılması ile meydana getirilen pvc örgü telleri; dayanıklı, deforme olmaz, solmaz ve çeşitli renk seçeneklerine sahip olan yapısı ile daha çok tercih dilen tel örgü sistemleridir. Ancak ekonomik ve paslanmaz yapısı ile daha büyük boş alanların güvenlik bariyerlerini oluşturmak için galvaniz teller de oldukça talep gören tel çit sistemleridir.

    Önceden imal edilerek sarılan tel guruplarını özel makinelerin yardımı ile dokunmasını gerçekleştiren çit firmaları, imal edilen bu ürünleri; beton direk, galvaniz boru direk veya profil çit direği desteği ile; arsa, karayolu sınırı, askeri bölge kenarları, spor sahaları, havaalanı ve daha pek çok alanın sınır güvenliğini korumak ve kendisine ait olan sınırları belirlemek için kullanılır. Kimi zaman dikenli tel yada jiletli tel sistemi ile daha da güçlendirilen tel örmeler; ekonomik fiyatı, uzun ömürlü yapısı ve etkilere karşı dayanıklı tutumu ile en çok tercih edilen ve kullanılan bariyer malzemesidir.
    Çit uygulamaları için gerekli olan tellerin temininden tutun da, tel örme, profil çit direği, beton direk ve galvanizli boru direk imalatına kadar geçen bütün aşamaları, firmamızın modern ve son teknolojiler ile donatılmış tesislerinde gerçekleştiren Fırat Tel Firması, imalattan montaja her ayrıntı ile bizzat kendisi ilgilenmekte ve verdiği her bariyer sistemi hizmetine; kalitesini, alın terini, uzmanlığını ve bilgi birikimini koymaktadır. Ürünün pazarlama ve montajından sonra da müşterisi ile irtibatı koparmayan yapısı ile her zaman teknik ekip desteği sözü vermekte ve bunu zaman içerisinde sağlayarak ispatlamaktadır.

     

FIRATTEL © 2011 Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik Politikası ve Tüketici Hakları

A.Gazi Mah. Osman Gazi Cad. Öztürk Sk. No:2/2 Sancaktepe/İSTANBUL