• Hızlı Menü
  • Tel Örgü

Sınır belirleme ve alan güvenliğinin vazgeçilmez uygulamalarından olan Tel Örgü Teli Çeşitleri, dayanıklı, kullanışlı, uzun ömürlü ve emniyetli yapıları sayesinde; sınırlarda, ceza evlerinde, hava alanlarında, üst geçit ve demir yollarının çevrelerinde kullanılmakta olup, gayrimenkullerin koruma altına alınıp, arsaların sınırlarının belirlenmesinde de en çok talep gören sistemler arasında yer almaktadır. Beton ya da boru direklerin yardımı ile alanlara tatbik edilen, bunu dışında panel çitlerin sübvansiyonu ile de caydırıcılık özelliği desteklenen bu sistemlerin, ham maddesinde sıcağa, soğuğa ve UV ye dayanıklı, her türlü baskıya ve darbeye mukavemet gösterebilen galvanizli teller kullanılmaktadır. Ayrıca galvanizli tel üzeri PVC kaplama olarak da üretilebilen, Helezon Örgü Teli ve Örgülü Çit Teli gibi modellerle de alternatif oluşturan bu çözümler, bunun yanı sıra sanayi ve inşaat alanlarında kullanılan Puntalı Tel olarak da bilinen, Kafes Teli ve Elek Teli gibi seçenekleri de bünyesinde barındırmaktadır.

Standart olarak 50x50mm göz aralığında 25 metre uzunluğunda,3 mm tel kalınlığında rulolar halinde satışa sunulan bu teller, 25mm den başlayarak 60mm ye kadar çıkan göz aralıklarına kadar, talepler doğrultusunda da üretilebilmekte olup, sınıfının en ekonomik ve kolay tatbik edilebilen özelliklerine de sahip bulunmaktadırlar. Kaplanacak olan alanın çevresine, bu ister bir duvar üzeri olsun ister toprak zemin, 1.5 yada 2 metre aralıklarla dikilmiş olan profil direklerine, tel örgü tellerinin gerdirilmesiyle tatbik edilen Tel Örgü Uygulamaları, sınırsızca aplikasyon edilebilme nitelikleriyle istenilen uzunlukta ve genişlikteki sınırlara tatbik edilebilmektedir.. Gri ve ral yeşili olarak renklendirilen, her çeşit caydırıcı özeliklere sahip tel çeşitleri ile de desteklenebilen Örgü Teli Çeşitleri, istenilen her türlü alan çevresine uyum sağlar, garantili, güvenli ve uzun ömürlü kullanımlar sunar. Tel Örgü Çit Firması olarak sektöründe saygın, deneyimli ve prestijli bir kurum kimliğine sahip olan şirketimiz, profesyonel ve kaliteli Tel Örgü Çit Uygulamaları ve imalatlarını başarıyla gerçekleştirirken, en Ekonomik Tel Örgü Fiyatları ile de müşterilerinin gönlüne ve cebine hitap etmektedir.

20 yılı aşan hizmet profili, donanımlı imalathaneleri ve her biri de alanında tecrübeli personel kadrosu ile müşterilerinin beklenti ve taleplerini en iyi şekilde karşılayan kuruluşumuz, Türkiye de kazandığı saygınlığı yurt dışına taşımak ve adını bir dünya markası olarak tanıtmak için potansiyelinin üzerinde çalışmalar yapmaya ve bünyesini donanımlaştırarak, geliştirmeye devam etmektedir.

FIRATTEL © 2011 Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik Politikası ve Tüketici Hakları

A.Gazi Mah. Osman Gazi Cad. Öztürk Sk. No:2/2 Sancaktepe/İSTANBUL