• Hızlı Menü
  • Profil Çit Direği

Yeni bir görünüme ve forma kavuşturulan binaların özellikleri ile birlikte; fiziki yapısı, donanımı ve aksesuarları da değişiklik göstermekte ve daha modern ve kullanışlı bir yapıya kavuşturulmaktadır. Bunlardan bir tanesi de yeni nesil çit sistemleridir. Beton direk ve boru direkler ile uygulanarak oluşturulan bariyer sistemlerinin binalarda kullanımı yavaş yavaş miadını doldururken, modern görünümü, şık tasarımı ve daha dayanıklı yapısı ile panel çit direkleri, yeni nesil çit sistemlerinde yerini almaya başlamıştır.

Beton direklere göre daha ekonomik maliyetlere sahip olan profil çit direği modelleri; ucuz, aşınma ve darbelere karşı dayanıklı, dekoratif bir görünüm sergilemektedir. Dikenli tel ve jiletli tel uygulamaları için daha elverişli olan profil direkler, kolay uygulanabilir yapısı ile hem imalatçıların hem de müşterilerin ilgisini çekmekte, beğenilerini kazanmaktadır. Klasik ve alışagelmiş alışkanlıklardan kurtulmak, daha modern ve dinamik çizgilere kavuşmak isteyenler için isabetli bir tercih olan direkler, çeşitli renk seçeneklerine sahiptir.

Özel güvenlik gerektiren, okul, hastane, karayolları, fabrika, havalimanı gibi alanlar için kullanımı uygun olan çitleri daha uzun ömürlü ve dayanıklı hale getiren profil direkleri; Fırat Tel olarak imalatını ve uygulamalarını gerçekleştiriyoruz. Profil çit direği fiyatları ile kaliteden ödün vermeden ucuz profil çit direği üretiminde iddialı olan Firmamız; müşteri odaklı hizmet anlayışı ve kişiye özel çözüm üretme konusundaki başarıları ile oldukça göze çarpan bir profile sahiptir.

FIRATTEL © 2011 Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik Politikası ve Tüketici Hakları

A.Gazi Mah. Osman Gazi Cad. Öztürk Sk. No:2/2 Sancaktepe/İSTANBUL