• Hızlı Menü
 • Jiletli Tel

  Dikenli tel çit sistemlerinin daha gelişmiş bir versiyonu olan, özellikle stratejik alanların korunması ve güvenliği için isabetli bir seçim olan yeni nesil jiletli tel sistemleri; sağladığı radikal güvenlik sayesinde art niyetli tutumlar için oldukça caydırıcı bir etkiye sahip olan çit sistemleridir. Düzlemsel, helezon ve düz hat jiletli tel olarak uygulanma yapısına sahip olan ürün; paslanmaz, deforme olmaz, uzun ömürlü ve kolay montaj özellikleri sayesinde, alan güvenliği için oldukça etkili ve uygun bir çit malzemesidir. Sıcak daldırmaz galvanizden üretilen ve içerisinde yer alan jiletlerin şekline göre çeşitli bölümlere ayrılan modeller; paslanmaz çelik veya galvaniz çelikten oluşan çekirdek yapısı ihtiva eder. Buda ürünün kalitesi hakkında en gerçekçi bilgiyi verir.

  Askeri sahalarda, lüks yapılarda, ekonomik değer bakımından yüksek olan alanlarda, otellerde, okullarda, ceza evlerinin duvarların da,  ülke sınırlarında, depolarda ve daha pek çok alanın çevrilmesinde kullanıma uygun olan bu ürün, yeni nesil çevre güvenliğinde oldukça etkilidir. Fırat Tel Firması olarak bu sektörde uzun yıllardır varlık gösteren, yaptığı işler ile adından hep söz ettiren ve alanındaki yenilikleri yakından takip eden bir firma profiline sahibiz. Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile kişiye özel çözümler üreten Fırat Tel, verdiği kusursuz hizmet ve devamında sağladığı teknik eleman desteği ile sadece satana kadar değil sonrasında da müşterilerinin yanında olduğunu gösteren bir firma olduğunu taahhüt eder.

  Genellikle beton direkli yada profil direkli çekilmiş çitlerin en üst noktasına uygulanan jiletli tel bariyerleri, sağladığı etkin koruma ve içerisinde bulunan malzemenin kalitesi bakımından diğer tellere göre biraz daha farklı bir ekonomik özelliğe sahiptir. Yapılan işçilik ve kullanılan ekipman da yine sistemin yapı ve kalitesinde etkin rol oynar. Uzun ömürlü ve kusursuz jiletli tel bariyer sistemleri için bizim son sistem makine ve aletler ile donatılmış atölyemizden imal edilen jiletli çit sistemlerini tercih edin. Etkin ve sorunsuz bir güvenlik sağlayın.

   

    DÜZLEM ŞEKLİNDEKİ
  BARİYER TEKNİK BİLGİLERİ
  Yükseklik
  900 mm
  450 mm
  Derinlik
  8 - 16 mt ( Ayrıca istenilen ölçülerde)
  16,5 mt (Ayrıca istenilen ölçülerde )
  Ağırlık
  1,2 kg.
  0.670 kg.
    DÜZ HAT JİLETLİ TEL
  TEKNİK BİLGİLERİ
   
  Bariyerlerde kullanılan Jiletli Telinin birden fazla hat halinde geridirilerek kullanılmak üzere klipsiz üretilmiş halidir.
   
  1 kg jiletli tel 11 m ~ 12 m. uzunluktadır.
    HELEZON ŞEKLİNDE BARİYERLERİN
  TEKNİK BİLGİLER VE AÇILMA MESAFELERİ
  Çapı
  975 mm
  (± 10 mm)
  800 mm
  (± 10 mm)
  700 mm
  (± 10 mm)
  600 mm
  (± 10 mm)
  450 mm
  (± 10 mm)
  Rulo Sarım Adedi
  56 ±
  (~72°de klipsli)
  56 ±
  (~72°de klipsli)
  56 ±
  (~72°de klipsli)
  56 ±
  (~72°de klipsli)
  56 ±
  (~72°de klipsli)
  Azami Açılma Mesafesi
  13-15 mt
  9-11 mt
  8-9 mt
  7-8 mt
  6,5 - 7,5 mt
  İdeal Açılma Mesafesi
  9.5 mt
  8,5 mt
  7,5 mt
  6,6 mt
  5 mt
  Rulo Ağırlığı
  14,5 kg
  (± 0,5 kg)
  12,5 kg
  (± 0,5 kg)
  10,5 kg
  (± 0,4 kg)
  9,3 kg
  (± 0,4 kg)
  7 kg
  (± 0,3 kg)

FIRATTEL © 2011 Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik Politikası ve Tüketici Hakları

A.Gazi Mah. Osman Gazi Cad. Öztürk Sk. No:2/2 Sancaktepe/İSTANBUL